Výhodná investice

Hledáte kam vložit vaše našetřené peníze? Přemýšlíte, jak je zhodnotit? Neváhejte, ceny nižší nebudou!

Bydlení nebo investice? Obojí!

V současnosti většina z nás přemýšlí, jak se finančně zabezpečit na stáří. Případně chce zhodnocovat nebo investovat svoje úspory a to pokud možno bez rizika. Hlavním důvodem je nejistá doba a to, že inflace naše peníze neustále znehodnocuje, když jen tak leží na bankovním účtě.

Možností je samozřejmě více. Jedno je ale v poslední době velmi populární – pořízení nemovitosti, kterou by bylo výhodné koupit, chvíli vlastnit, užívat a posléze případně výhodně prodat. Tento způsob investování je poměrně konzervativní, nicméně s velkou jistotou zhodnocení peněz. V současnosti, kdy je míra inflace vyšší než úrokové sazby hypoték, koupit nemovitost dává velký smysl.

Investovat co nejdříve se vyplatí!

Možná jste se už setkali se situací, kdy o byt stálo více zájemců. Kvůli tomu cena vyšplhala o statisíce výše. To se ale zajisté nikomu nelíbí a ani my to nepovažujeme za seriózní způsob prodeje nemovistosti.

Není také výjimkou setkat se s prodejem bytu či apartmánu v novém developerském projektu, kde jsou ale již všechny byty vykoupeny. A to i když ještě developer ani nezačal s výstavbou.

Klienti si sice rezervují něco, co ještě fyzicky neexistuje, na druhou stranu mají více času si rozvrhnout financování, nastavit si cash flow, případně zařídit hypotéku a v podstatě si zafixovat cenu nemovitosti.

Roste totiž také cena stavebních materiálů i práce. Zafixováním ceny hned na začátku výstavby zajišťuje výhodu nad cenou, která může platit pro stejný byt po ukončení výstavby. To už může být cena bytu od desítky procent vyšší.

Tak neváhejte a využijte toho, že jste první, kdo si u nás může rezervovat nemovitost a tím pádem i využít naší nabídky příznivější ceny.

Investovat co nejdříve se vyplatí!

V dnešní době se stále více investorů obrací k nemovitostem jako stabilnímu a výnosnému způsobu investování. Existuje několik důvodů, proč je právě nyní vhodný čas investovat do nemovitostí.

Za prvé, trh s nemovitostmi má tendenci růst a nabízí dlouhodobou stabilitu. Oproti jiným investičním možnostem mohou nemovitosti poskytnout solidní zhodnocení a představují fyzické aktivum, které může nabývat na hodnotě.

Za druhé, aktuální nízké úrokové sazby představují výhodné podmínky pro financování nemovitostních investic. Nižší náklady na půjčky umožňují investorům maximalizovat svůj ziskový potenciál.

Dalším faktorem je rostoucí poptávka po bydlení, pronájmech rekreačních objektů v určitých oblastech, což může znamenat atraktivní nájemní trh. Investování do pronájmu může poskytnout pravidelný příjem a zároveň vytvářet dlouhodobou hodnotu.

Celkově vzato, investice do nemovitostí mohou být strategií s výborným potenciálem na dosažení finančních cílů v dnešní proměnlivé ekonomické klimatu.

PF 2023

Milí klienti, přejeme Vám všechno nejlepší do Nového roku 2023, hodně zdraví a úspěchů.

Také v lednu pokračují práce na dokončení apartmánů rychlým tempem. V současné době se začínají osazovat do apartmánů technologie, v první řadě rekuperační jednotka Pichler pkom 4, současně s tím probíhá pokládka vinylových podlah, kompletace sanity od firmy Ptáček, která je navržena dle nejnovějších designových trendů.

Dále osazujeme lakované dveře od Sapeli a v horizontu 14 dnů budou všechny apartmány vybaveny kuchyněmi na míru – v moderním lakovaném provedení se spotřebiči Whirpool (myčka, pečící trouba, mikrovlnná trouba, varná indukční desku a lednice).

V exteriérech proběhla výsadba nových stromů.

Prohlédnout fotky

Čerstvě napadl sníh a výhled na krajinu je úžasný. Na druhou stranu ale nově nivelované anhydritové podlahy kvůli vzdušné vlhkosti nevysychají tak rychle jak bychom si přáli a proto náš plánovaný vzorový byt bude mít ještě malé zpoždění.

Dále finišují terénní práce, čistička a filtrace jsou již také v provozu a byty se dodělávají.

Je to také proto aby neutrpěla kvalita na úkor rychlosti.

Tak vám za celý realizační tým, developera a majitele přejeme tímto klidné Vánoce a Šťastný nový rok.

Prohlédnout fotky

Již se rýsují první vstupní prostory obložené kamenem.

Současně probíhají sádrokartonářské práce v interiérech, lití podlah, montáže rekuperačních jednotek tak, abychom pro vás dokončili jeden vzorový byt a mohli vás pozvat na fyzickou prohlídku.

Pozemek také nabírá finální podobu, po terénních úpravách si již můžete udělat přesnější představu o výhledu do zeleně.
Také biotop finišuje, již je napuštěn vodou a finalizuje se technické zázemí s čističkou.

A máme již také první rezervaci…

Prohlédnout fotky

Stavební práce úspěšně pokračují a v září jsme dokončili čističku odpadních vod. Samozřejmě dále pokračuje samotná výstavba projektu.

Prohlédnout fotky

Výstavba projektu pokračuje velmi dobře a dle harmonogramu. Celý resort v podstatě již stojí, hrubé stavby všech domů z masivního dřeva jsou hotové, v současnosti probíhají pokrývačské a klempířské práce na střechách. Veškeré instalatérské práce jsou již také hotové, podlahy zaizolovány a bude provedeno lití anhydritu, který je velmi důležitý pro vyrovnání všech podlah do absolutní roviny. Následně započnou sádrokartonářské práce na interiérech jednotlivých apartmánů. V exteriéru je dokončováno zateplení budov. I biotop pokročil, je vyzděn, mírně zvětšen a je připraven k osazení a zapojení filtrace. Současně probíhají také terénní úpravy.

Jinými slovy: vše pokračuje dle stanoveného harmonogramu. Předpokládaný termín dokončení projektu, tj. konec roku 2022 bude určitě dodržen.

Prohlédnout fotky